Co kupić dla chłopaka

Pewnie nie jedna z Was zastanawiała się co kupić chłopakowi. Jak wiadomo w naszym kalendarzu świąt nie brakuje a do tego jeszcze imieniny, urodziny. Za każdym razem problem jest ten sam. Co mu kupić żeby był zadowolony?

Po pierwsze musimy zadać sobie pytanie ile chcemy wydać na ten szczytny cel. Bo wiadomo że za 20 zł rewelacji nie kupimy ewentualnie jakiś drobiazg. Druga sprawa ważny jest wiek chłopaka, nie kupimy przecież 15 latkowi butelki Whisky. Jak widać przed nami wiele myślenia. Ale żeby wam trochę rozjaśnić umysł podam jakiś przykład.

Dziewczyna, 19 lat, ma chłopaka również w tym samym wieku. Nie długo Święta. Ma do dyspozycji 50 zł, za taką kwotę może mu kupić zestaw kosmetyków, koszulkę lub jakiś gadżet. Możemy też kupić mu coś drobnego np. pluszowe serce, jeśli jest typem romantyka na pewno to doceni.

Jeżeli jest sportowcem, można kupić mu coś związane z uprawianiem jego dyscypliny, np. jeśli jest piłkarzem nowe spodenki jakiejś markowej firmy na pewno będą zadowalające. Zdarza się niestety tak, że nie mamy w ogóle pomysłu _ wtedy możemy zapytać się go wprost co by chciał dostać, i kupimy prezent z którego na prawdę będzie zadowolony.