Co kupić szefowi

Pewnie nie jeden pracownik zakładu pracy zastanawiał się co kupić na urodziny czy imieniny swojemu szefowi. Wiadomo, że szef to nie lada wyzwanie i trzeba kupić mu coś innego niż pozostałym osobom. W końcu szef to osoba wyjątkowa, a dobrze by było zabłysnąć w jego oczach.

W większości zakładów pracy czy firm pracownicy składają się na wspólny prezent i to już jest jakieś rozwiązanie, lecz cała odpowiedzialność spada na osobę wybierającą i kupującą prezent. Jak widać prezent dla szefa to duże wyzwanie.

Postaram się dać wam kilka wskazówek aby wybór prezentu nie był tak bardzo trudny. Na pewno prezent dla szefa powinien być elegancki, nie powinien być zbyt osobisty, zwłaszcza, gdy na niego składa się większość pracowników. Nie może być za drogi i przede wszystkim musi sprawić dużo radości obdarowanemu szefowi. Ja proponuje aby złożyć się na elegancki organizer lub jakieś eleganckie pióro. Można też kupić butelkę jakiegoś dobrego koniaku lub whisky z zestawem szklanek czy kieliszków aby nasz szef w każdej chwili mógł elegancko przyjąć gości w swoim biurze. Tak jak napisałem szef to nie jest przeciętna osoba i pomysłów na prezent może być wiele.